• +90 216 466 83 83
  • Necip Fazıl Mah. 19 Mayıs Cad., No:22 PK:34773 - Ümraniye / İSTANBUL

Bizi Tanıyın

About us

GÜNEY FİNANS

Bir ürünü satın almaya kararı vermenin ötesinde bu satın almanın finansmanı da son derece önemlidir. Özellikle paranın maliyetinin yüksek olduğu ve mali gündemin sürekli değiştiği ülkemizde bu konu daha da önem kazanmaktadır.

Biz müşterilerimize 67 yıllık birikimimiz çerçevesinde doğru ürünler satmanın yanında doğru finansman yöntemleri de sunarak onları daha da karlı hale getirmek istiyoruz. GÜNEY FİNANS; Bankalar ve kredi sağlayıcı diğer finansman kuruluşları ile kurduğu işbirlikleri sayesinde GÜNEY DİŞ tarafından satışı yapılan ürünleri özel, ayrıcalıklı ve her adımı kolaylık sağlamak adına tasarlanmış yöntemlerle müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen bir platformdur.

Bu platform ayrıca işbirliği içinde olunan kurumlarla bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile, en uygun finansman seçeneklerini sağlayan çok ayrıcalıklı hizmetleri, GÜNEY DİŞ müşterilerine sunacaktır.

GÜNEY FİNANS, ihtiyaç duydukları finansman için müşterilerimize kendilerine en uygun ve doğru krediyi kullandırmak konusunda, alanında uzman danışmanlar tarafından, yönlendirme hizmeti vermenin yanı sıra, kredi başvurunuzun sizin adınıza adım adım takip edilmesi hizmetini de sunacaktır.

GÜNEY FİNANS, işbirliği içerisinde olduğu kredi sağlayıcı kuruluşlar ile sürekli irtibat halinde olarak, kredi kullanacak müşterilerin başvurularını her aşamada takip edecek, bununla da kalmayıp bu aşamaların en kısa sürede sonlandırılmasını sağlayacaktır.