• +90 216 466 83 83
  • Necip Fazıl Mah. 19 Mayıs Cad., No:22 PK:34773 - Ümraniye / İSTANBUL

Hizmetlerimiz

Ana Sayfa Hizmetlerimiz Güney Diş Kredi Kartı

Güney Diş Kredi KartıKredi kartları artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almakta.5 insandan 4’ünde mutlaka bir ya da birden fazla kredi kartı bulunmaktadır. Bu da insanların alışverişlerini kolaylaştırmakta ve taksitlendirme yapılabilmesini sağlamaktadır. Bizde Güney Diş olarak Türkiye’de bankacılık mevzuatı izin verdiği takdirde standart kredi kartlarının sağladığı faydaların yanı sıra şirketimizden yaptığınız alışverişlerde sizlere satın aldığınız ürünlerde ekstra vade ve sınırsız nakit geri kazanım sağlayacak size özel bir kredi kartı sunmak için çalışıyoruz.

Ancak Kredi Kartının kullanımıyla ilgili görüşlerimizde sizinle paylaşmak isteriz;

Kredi kartı kullanımı her ne kadar bize fırsatlar sunuyor olsa da eğer doğru kullanılmadığı zaman çok zarar görebiliriz. Kredi kartlarının iyi ve kötü yanlarını bilmemiz ve buna göre doğru kullanmalıyız. Bunlar bize dezavantaj ve avantaj olarak yansır. Biz kredi kartını avantajları ile kullanırsak finansal çözüm ve fayda sağlamış oluruz.

Kredi Kartının Dezavantajları

Harcamalarınızı kredi kartının limitine göre değil, kendi gelir limitinize göre yapmanız gerekir. Aksi halde her ay taksitli olarak almış olduğunuz ürünlerin vadelerini uzun tuttuğunuzda ekstrenize her ay sabit yüklü miktarlara yansıyabilir. Ve bu sizin ödemenizi zorlaştırabilir.


Eğer kredi kartınızı ödeyemiyorsanız, kredi kartını yapılandırabilir veya kredi kullanarak kapatabilirsiniz. Tekrar harcamalarınızı kısmanız ve gelirinize göre harcama yapmanız gerekmektedir. Aksi halde tekrardan kredi kartınızı tekrar ödeyemeye bilirsiniz.

Kredi notunuzun yüksek olması için kredi kartınızın düzenli ödenmesi çok önemlidir. Bir kaç günlük gecikme bile kredi skorunuzu düşürebilir.

Kredi Kartının Avantajları

Kredi kartının en büyük avantajı yüksek meblağlı bir ürünü taksit ile alabilmemizdir. Bu şekilde ödemelerimizi daha rahat aydan aya yapabiliriz.

Kredi kartı kullanımlarında puan, bonus kazandırır. Ve bunlar ile bedava alışveriş yapabilir, küçükte olsa ihtiyaçlarımızı giderebiliriz.

Kredi kartı kampanyaları, her banka belirli dönemlerde kredi kartı alışverişlerinizde bonus, puan gibi kampanyalar düzenler bu tür kampanyaları takip ederek daha uygun alışveriş yapabilirsiniz.

En büyük avantajlarından bir tanesi de üzerinizde nakit para taşımıyor olmanız, kredi kartı bu konuda hem güvenli ve pratiktir.

Kredi kartı nasıl kullanılmalıdır

Özetle kredi kartınızı aylık harcama bütçenize göre kullanmanız gerekmektedir. Eğer bütçenizi aşarsanız ödeyemeyeceğiniz bir borcun altına girebilirsiniz. Ve bu kısır döngü hayatınız boyunca sizi takip edebilir.